Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD A
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
dívky a chlapci
150
74
* Všechny kategorie
74
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie: dívky a chlapci
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
19.06.2021 8:00:00
1
GONDEK Štefan
TVRDÍK Martin
SLÁDEK David
19.06.2021 8:10:00
2
LANDSMANN Filip
BARVÍŘ Kristián
ROLEČKOVÁ Iva
19.06.2021 8:20:00
3
MORAVEC Šimon
PAVLASOVÁ Natálie
HLÁVKOVÁ Linda
19.06.2021 8:30:00
4
OPAŘIL Tomáš
DRBAL Filip
MATĚJŮ Filip
19.06.2021 8:40:00
5
HLÁVKA Daniel
KAČER Šimon
SLABÁ Natálie
19.06.2021 8:50:00
6
UHERKOVÁ Alexandra
MAŠEK Milan
KNAP Denis
19.06.2021 9:00:00
7
DOUBRAVSKÝ David
KROPÍK Štěpán
FRANCOVÁ Kateřina
19.06.2021 9:10:00
8
ŠTĚTINOVÁ Ema
ŠTOURAČ Dominik
KALHOUSOVÁ Kateřina
19.06.2021 9:20:00
9
JAKWERTHOVÁ Alžběta
VYČÍTALOVÁ Anita
BAŽOUT ML. David
19.06.2021 9:30:00
10
JINDRA František
ŠVIHÁLEK Marek
NAJMANOVÁ Tereza
19.06.2021 9:40:00
11
HUSÁKOVÁ Eliška
HORSKÝ Tomasz
SUCHAN Daniel
19.06.2021 10:00:00
12
VACULÍK Michal
PILAŘOVÁ Sofie
ČERNÁ Veronika
19.06.2021 10:10:00
13
SYNKOVÁ Karolína
HEJLEK Alex
TRUHLÁŘOVÁ Nikola
19.06.2021 10:20:00
14
NĚMEC Jeroným
ANDREOLI Alessandro Reto
KÁŇA Jan
19.06.2021 10:30:00
15
CELLEROVÁ Anna
HORÁKOVÁ Kateřina
MORAVCOVÁ ML. Gabriela
19.06.2021 10:40:00
16
DOHNAL Martin
NOVÁK Tobiáš
SPURNÝ Michal
19.06.2021 10:50:00
17
CHLÁDKOVÁ Barbora
POKORNÝ Tomáš
19.06.2021 11:00:00
18
KUČERA Matěj
SERBOUSEK Jan
KUČERA Marek
19.06.2021 11:10:00
19
BLAŽEK Sven
VYSKOČIL Jakub
NOVÝ Karel
19.06.2021 11:20:00
20
HŮLKA Samuel
GROSS Filip
19.06.2021 11:30:00
21
BALVÍN František
BANKOVÁ Ema
BARVÍŘOVÁ Apolena
19.06.2021 11:40:00
22
SLÁDEK Oto
BALVÍNOVÁ Alžběta
KOLESA Jakub
19.06.2021 11:50:00
23
TOMÁŠEK David
ČÁSTKOVÁ Anna
FALTA Filip
19.06.2021 12:00:00
24
LOUDA Josef
KOMORA Matěj
19.06.2021 12:10:00
25
FICENEC JR Jakub
ČOŽÍKOVÁ Nikola
19.06.2021 12:20:00
26
BARVÍŘOVÁ Evelína
ROKOS Filip
HLÁVKA Vít
1.5.8885.29384, 29.04.2024 16:19 , počet registrovaných uživatelů : 66110